KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967541
nr 1396 7541
Frans Larsson
(1894-1957), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på pannå, 25x31cm, yttermått inklusive ram: 39x45cm
Utrop:
800 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:12:09
500 kr
800 kr
900 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.200 kr
6
2.600 kr
2.600 kr
6
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
6
6
Frans Larsson
Läs mer om Frans Larsson